Risk Açıklaması

ParanınRotası (www.ParaninRotasi.com) bu sitede yer alan bilgi, tablo ve site genelinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, ve/ya sitedeki herhangi bir bilginin kullanılması sonucunda katılımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin/kurumların uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

ParanınRotası (www.ParaninRotasi.com) sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden ParanınRotası (www.ParaninRotasi.com) buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.

ParanınRotası (www.ParaninRotasi.com) reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

 

LATEST NEWS